EVO Asansör

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Engelli Platformu

Dikey platform asansörü 3000 mm’ye kadar yükseklikler de kullanılabilir. Rampa kullanılarak kuyu çukuru gerektirmeden de montaj edilebilir. Platform asansörü iç ve dış mekanlar olmak üzere her alana uygun dizayn edilebilmektedir.

Kullanım alanları içerisinde ; Kamu binaları, özel konutlar, okul, cami, otel, rehabilitasyon merkezleri, mağazalar ve kurulum alanı dar alanlar bulunmaktadır.

Açık engelli platformu, 304 kalite paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Sonsuz vida ve hidrolik sebebiyle sessiz ve uzun ömürlüdür.

Koltuklu Merdiven Asansörü

Merdiven asansörleri maksimum konfor ve güvenlik standartları ile tasarlanmış güvenilirlilik ve performans sağlamak için bir dizi korozyon, yağmur koruması ve iklim testlerini başarıyla geçmiştir. Teknolojisi ile konforlu ve sessiz çalışırken, yumuşak bir duruş sağlar.

Binanızın girişinde veya evinizde yapısal bir değişiklik olmadan da uygulanabilir. Hızlı ve kolay gün içerisinde montajı sağlanır.

Tüm engelli asansörleri KDV kanununun 17. maddesi 4. fıkrası 07.07.2005 tarihli ve 5378 sayılı kanun ile eklenen ve aynı tarihte yürülüğe giren “s” bendine göre KDV’den muafdır.

Şimdi iletişime geçin.